Zapewnij jakość i spójność danych finansowych w twojej firmie

Dokonanie sprawnych rozliczeń księgowych i zapewnienie poprawności raportowanych danych finansowych to podstawa działania każdej firmy.

Umów się na prezentację

Wszystko pod kontrolą
Raportowanie wyników finansowych to żmudny i męczący proces. Nawet niewielki błąd może zaprzepaścić cały nasz wysiłek włożony w dokonanie skrupulatnych rozliczeń. Warto wesprzeć się nowoczesnym rozwiązaniem FlexiReconciliation, które może stanowić uzupełnienie tradycyjnych systemów finansowo-księgowych i pozwoli nam uniknąć błędów. FlexiReconciliation to system, który sprawdzi poprawność sald na kontach księgowych. Każde konto może posiadać odrębną procedurę uzgodnień, co więcej istnieje możliwość przypisania odpowiedzialności za uzgodnienie do konkretnych osób.

Zbiór danych
Podstawowym elementem procedury uzgodnienia kont jest określony zakres dokumentacji. Funkcjonuje on jako załącznik do uzgodnienia. Wszystkie załączniki tworzą zespół danych, które mogą być wykorzystane podczas badania sprawozdań finansowych spółki. Dzięki temu w przypadku kontroli szybko odnajdziemy dane, które interesują biegłego rewidenta. Łatwy sposób katalogowania danych sprawi, że współpraca z podmiotem kontrolującym będzie czystą przyjemnością.
Standardy rachunkowości na najwyższym poziomie
Dzięki FlexiReconciliation ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych staje się łatwiejsze, nawet jeśli pracujemy pod presją czasu. Weryfikacja salda rezerw czy też wycena bilansowa mogą być dokonane po zamknięciu ksiąg obrachunkowych, a wykryte błędy systematycznie korygowane w raportach menedżerskich. Dodatkowo system staje się kopalnią wiedzy dla wszystkich pracowników firmy, ponieważ umożliwia zgromadzenie w jednym miejscu reguł uzgodnień.
Nowoczesny i przejrzysty design
System FlexiReconciliation jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze nawet dla użytkownika, który po raz pierwszy ma okazje na nim pracować. Wszystkie kluczowe informacje znajdują się w jednym oknie dialogowym, dzięki czemu wyszukiwanie danych staje się jeszcze bardziej czytelne. Ekran centralny zawiera pełną listę kont, które zostały udostępnione użytkownikowi. Obok każdej uzgadnianej pozycji pojawia się status uzgodnienia, dane z księgi głównej, reguły walidacyjne i wszystkie wykryte rozbieżności. Poruszanie się po systemie umożliwia bogaty zestaw filtrów.
Poznaj pełnię możliwości systemów FlexiClosing i FlexiReconciliation
Umów się na prezentację