Zastosowanie


Zamknięcie okresu księgowego
Zamykaj księgi szybciej i dokładniej, organizując i wykonując zamknięcie w rozwiązaniu chmurowym FlexiClosing. Łatwy w konfiguracji i łatwy w użyciu. Dzięki niemu możesz zautomatyzować zarządzanie istniejącymi w procesie listami kontrolnymi zamknięcia miesiąca i zawsze wiedzieć jaki jest status realizowanych zadań.
Sprawdź
Uzgadnianie sald księgowych
Raportowanie wyników finansowych to żmudny i męczący proces. Nawet niewielki błąd może zaprzepaścić cały nasz wysiłek włożony w dokonanie skrupulatnych rozliczeń. Warto wesprzeć się nowoczesnym rozwiązaniem FlexiReconciliation, które może stanowić uzupełnienie tradycyjnych systemów finansowo-księgowych i pozwoli nam uniknąć błędów. FlexiReconciliation to system, który sprawdzi poprawność sald na kontach księgowych. Każde konto może posiadać odrębną procedurę uzgodnień, co więcej istnieje możliwość przypisania odpowiedzialności za uzgodnienie do konkretnych osób.
Sprawdź
Dla Głównego Księgowego
Systemy FlexiClosing oraz FlexiReconciliation wspomagają Głównych Księgowych zarządzających zespołami księgowymi w koordynacji i kontroli zadań wykonywanych w trakcie zamknięcia okresu księgowego. System FlexiClosing dostarcza szczegółowy harmonogram i kieruje księgowych przez kolejne zadania prowadzące do pomyślnego zamknięcia ksiąg obrotowych. FlexiReconciliation wspiera kompletne i bezbłędne uzgodnienie sald księgowych.
Sprawdź
Dla Dyrektora Finansowego
Systemy FlexiClosing oraz FlexiReconciliation wspomagają Głównych Ksiegowych zarządzających zespołami księgowymi w koordynacji i kontroli zadań wykonywanych w trakcie zamknięcia okresu księgowego. System FlexiClosing dostarcza szczegółowy harmonogram i kieruje księgowych przez kolejne zadania prowadzące do pomyślnego zamknięcia ksiąg obrotowych. FlexiReconciliation umożliwia kompletne i bezbłedne uzgodnienie sald księgowych.
Sprawdź
Poznaj pełnię możliwości systemów FlexiClosing i FlexiReconciliation
Umów się na prezentację