Systemy FlexiClosing i FlexiReconciliation wspierające obowiazki Dyrektora Finansowego

Miej komfort i pewność, że dane do sprawozdań finansowych dostarczane przez księgowość będą przygotowane na czas, kompletne i uzgodnione

Umów się na prezentację
Zestawienie sald i obrotów księgi głównej jest fundamentem raportowania zarządczego i statutowego. Dyrektorzy finansowi odpowiedzialni za przygotowanie raportów rzadko mają czas, by merytorycznie zweryfikować jakość danych wejściowych. Przy braku odpowiednich procedur kontrolnych błędy księgowe mogą zostać przeniesione na sprawozdania finansowe prezentowane menadżerom bądź inwestorom.
Nasze oprogramowanie FlexiClosing pomoże zamknąć okres księgowy na czas oraz zapewni, że wszystkie czynności w ramach zamknięcia zostały wykonane, FlexiReconciliation zapewni, że dane pochodzące z zestawienia obrotów i sald systemu księgowego nie zawierają błędów.

Wprowadź standardy procesu zamknięcia okresu księgowego
Z naszym rozwiązaniem FlexiClosing będziesz pewien, że okresy zamykane są w ramach określonych standardów i procedur księgowych. Wyznaczysz czas realizacji zadań oraz przypiszesz odpowiedzialności . Zminimalizuj czas spędzony na martwieniu się o status zamknięcia, błędy księgowe i manualne sterowanie zadaniami.
Zadbaj o poprawność sald księgi głównej
FlexiReconciliation jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, żeby mieć pewność braku błędów. To systemowe rozwiązanie, które uwzględnia potrzeby działów finansowych. Zaprojektowane z myślą o uzyskaniu pełnej kontroli i pewności, że rozliczenia i prezentowane dane opierają się na sprawdzonych liczbach. W oparciu o dane z systemu księgowego za pomocą FlexiReconciliation księgowość przeprowadzi proces uzgadniania sald księgowych upewniając się, że dane wykorzystywane do sprawozdań finansowych są prawidłowe.
Bądź zawsze gotowy na audyt
Dokumentacja gromadzona i powstająca w trakcie procesów księgowych (pliki z kalkulacjami, skany dokumentów, raporty z systemów zewnętrznych i modułów specjalistycznych) przechowywana jest w centralnym repozytorium systemów. Wszystkie dokumenty powiązane są z zadaniami i czynnościami w trakcie których zostały użyte. Właściwa archiwizacja dokumentów pozwala z łatwością zweryfikować i potwierdzić poprawność oraz kompletność danych znajdujących się w księgach obrachunkowych przedsiębiorstwa.

Poznaj pełnię możliwości systemów FlexiClosing i FlexiReconciliation
Umów się na prezentację